Akvapark

Pokud to epidemiologická situace dovolí, čeká na Vás v roce 2021 nově dostavěný sluncem vyhřívaný bazén s veškerým zázemím.

Nerez bazén – připraven na novou sezónu.
Do původní železobetonové vany byl vložen nový nerezový bazén, který byl rozdělen na dvě části. Na plaveckou a na část sloužící ke hraní. V rámci rekonstrukce přibylo také zázemí se šatnami a prostorem pro občerstvení. Vodu bude spravovat moderní zařízení, včetně fototermických panelů, které umožní také regulaci teploty vody. Fototermické panely vodu přihřejí prakticky za každého počasí..

Skluzavka nabídne dětem více zábavy při vodních radovánkách.
Nově se také u bazénu a již zmiňované skluzavky nachází občerstvovací bufet, kde zaženete žízeň i potěšíte své chuťové pohárky. Samozřejmostí je převlékárna, sprchy a sociální zařízení. Pokud se tedy v příštím roce nechcete tlačit na přeplněných velkých koupalištích – vodní skluzavka společně s novým bazénem v Benátkách nad Jizerou bude pro Vás to pravé!

Svůj bazén si zaslouží i ti nejmenší plavci i neplavci.
Chcete-li naučit své děti plavat? Využijte bazén pro neplavce s maximální hloubkou 1,3 metrů. Naše nejmenší návštěvníky potěší dětské brouzdaliště s miniskluzavkou a dalšími vodními herními prvky.

Co víc si přát?

Leave A Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *